CECĪĻU DABAS TAKA

 

  • Pārgājieni skolēnu un pirmsskolēnu grupām - "Ej dabā - izzini dabu!" (max skaits grupā - 20 personas). 

Iespēja iziet taku gida vadībā, kuras laikā varēs paraudzīties un iepazīt dabu nedaudz savādāk nekā ierasts - to ieraudzīt caur stiklu, sajust dabu ar aizvērtām acīm.Papildus tam - koka vecuma noteikšana (lietojot vienkāršu pētniecības metodiku), dižkoka atrašanās vietas noteikšana izmantojot kompasu, daba zem mikroskopa (augu un minerālu pētīšana), izglītojoša atmiņas spēle grupās, 2 līdz 3 eksperimentu paraugdemonstrējumi un fosiliju meklēšana (atrasto un esošo fragmentu noteikšana pēc tabulas ).

Programmas cena -  50.00 eur

Ilgums - 3stundas, pastaigas garums - 4km(skolēnu grupas) 

vai 1,5km aplis, ilgums - 2 stundas (pirmsskolas vecuma grupas) 

Papildus izcenojumi -

Cecīļu dabas takas logo izveide - 2.00 eur no personas

Noslēpumainā auga iestādīšana - 2.00 eur no personas

Dabas glezniņas izveide - 2.00 eur no personas

Ieejas maksa grupai  - 1.50 eur no personas

Grupu pavadošajām personām un pirmsskolas vecuma bērniem - bezmaksas ieeja

Kontaktinformācija +371 28672126 (Kristīne)

 

  • Gaismas vakari.

Staigājot pa mūsu taku dienas tumšajā laikā, kad tā tiek izgaismota, katrs atradīs sajūtu, ka nonācis pasaku mežā. Tā ir meža terapija tumsas gaismā, vieta, kur smelties iedvesmu saviem darbiem. Katrs gaismas stars tev liks iepazīt dabu no citas puses. Ja tu nevari atļauties izniekot ko tik vērtīgu kā rudenīgā un ziemīgā dienas un vakara gaisma, nepaliec mājās - ej un iepazīsti dabu tumsas gaismā.

Gaismas taka atvērta katru sestdienu no plkst. 17:00 līdz plkst. 22:00 (darba laiks var mainīties) rudens un ziemas periodā ,sākot ar oktobra beigām  līdz marta vidum. 

Ieejas maksa  - 2.00 eur, skolēniem, studentiem, pensionāriem - 1.50 eur, pirmsskolēniem - bezmaksas ieeja

Kontaktinformācija - Kristīne (+371 28672126)

 

  • Pirts mežā.

Katra nogurdinātajam ķermenim ir iespēja to no jauna uzlādēt, ieejot pirtiņā, tādā veidā stiprinot ķermeni un garu, notverot sajūtu, ka ķermenis tev ir pateicīgs tam, ko dari. Tev tikai ir jāizkāpj no savas komforta zonas un jādodas iekšā dabas piedāvātajai relaksācijai. Papildus tam var baudīt nesteidzīgu pastaigu.

Ieejas maksa - 2.00 eur

Pirtiņa "Velna Pērtuve" Cecīļu lokā līdz  8 personām - 80.00 eur

Pieejama arī ĶAUBU pirtiņa ar silto /auksto kublu takas garajā posmā. Ej pirtņā, paliec pa nakti teltī un turpini maršrutu nākamajā dienā.

Kontaktinformācija  +371 29477700 (Kristaps)

 

  • Foto orientēšanās darba kolektīviem - "Cecīļu dabas takas pērles".

Saliedēšanās pasākums, sākums jaunai draudzībai, ciešs kontakts ar dabu, izglītojošs pārgājiens ar uzdevumiem. Pārgājiens bez gida.

Programmas cena - 50.00 eur  

Pastaigas garums - 4km

Ieejas maksa grupai - 1.50 euro no personas

Kontaktinformācija +371 28672126 ( Kristīne)

 

  • Izzinošs pārgājiens dabā " Pagātnes lieciniecēm pa pēdām". (max personu skaits grupā - 20)

Mūsu piedāvātie pārgājieni liks dziļāk ieklausīties meža stāstos un upju dziesmās, aizmirstot par ikdienas trauksmainajām skaņām , kas dažreiz nomāc un spīdzina tavu prātu, bet šeit - tas atdzims no jauna.

Mūsu piedāvājums Tev/Jums - doties meklēt pagātnes liecinieces - fosilijas, uzklausīt čalojošo upju stāstus,  baudīt nesteidzīgas sarunas pie ugunskura, atvērties radoši  un kopā ķert mirkļus, un krāt kilometrus.

Pastaigas garums - 10km, ilgums +/- 4stundas.

Dalības maksa - 20.00 eur (cenā iekļauti arī divi suvenīri līdzņemšanai).

Kontaktinformācija +371 28672126 (Kristīne)

 

  • Pārgājiens kopā ar četrkājainajiem draugiem - haskijiem no dodkepu.lv

Šajā piedzīvojumā Tevi un Tavus draugus, un ģimeni pavadīs vesala gidu kompānija - pieredzējušais dodkepu.lv treneris Nikolajs un kluba haskiji. Unikāla iespēja, kā atslēgties no ikdienas rutīnas. Sasaistē ar haskiju Tavas rokas paliks brīvas un suns Tev palīdzēs raitāk, aizraujošāk pārvietoties. Iespēja iegādāties arī dāvanu kartes.

Visu informācīju skatīt www.dodkepu.lv mājas lapā.

 

  • Radošās darbnīcas - "Meža interjers" (pieejamas tikai siltā pavasara/vasaras laikā,vadoties pēc laika apstākļiem, pasākums notiek pie Cecīļu ieža).

Lai atslēgtu prātu no ikdienas rūpēm, piedāvajam vasaras vakarus pavadīt, darinot lielus un mazus sapņu ķērājus, veidojot "dzīvās gleznas" no keramikas masas un ģipša, taisot no parafīna gaismas lukturus. Noteikti dāvāsim Tev māju sajūtu, sagaidot Tevi ar gardumiem un siltu tēju vai atspirdzinošu dzērienu.

Parafīna meistarklase (gaismas luktura izveide) -20.00 euro, ilgums - 5 stundas

Dabas bareljefa darbnīca - 10.00 euro, ilgums - 3 stundas

Kontaktinformācija  +37128672126 (Kristīne)

  • Uz visām aktivitātēm pieteikties nedēļu iepriekš un tās pieejamas tikai darba dienās no plkst. 10:00 līdz plkst. 17:00.
  • Pieejamas divas  piknika vietas Taviem pasākumiem! Rezervācija - 15.00 eur