CECĪĻU DABAS TAKA

 

  • Meža gudrības taka(max skaits grupā - 10)

Iespēja iziet taku gida vadībā, kuras laikā varēs paraudzīties un iepazīt dabu nedaudz savādāk nekā ierasts - to ieraudzīt caur stiklu, sajust dabu ar aizvērtām acīm, saklausīt meža stāstus caur koku, kā arī iespēja iepazīties ar kompasu un likt to lietā, atrodot Cecīļu dabas takas pērles.  Papildus tam - kopīga dabas glezna, koka vecuma noteikšana, lietojot vienkāršu pētniecības metodiku, dižkoku meklēšana, daba zem mikroskopa (augu un minerālu pētīšana),  noslēpumainā auga sēkliņas iestādīšana, ko paņemt līdzi uz mājām un fosiliju meklēšana (atrasto un esošo fragmentu noteikšana pēc tabulas un to ierāmēšana keramikas masā-Suvenīrs līdzņemšanai ).

Savukārt, pastaiga būs vēl aizraujošāka Gaismas vakarā (rudens/ziemas periodā, sīkāk skatīt sadaļu - Pasākumu kalendārs), kad dabu ieraudzīsiet no cita skatu punkta.

Programmas cena - 80.00 euro

Ilgums - 3h, pastaigas garums - 4km

Papildus izcenojumi -

Radošā darbnīca - 2.00 eur  ( Cecīļu dabas takas logo izveide)

Ieejas maksa grupai  - 1.50 euro no personas

Grupu pavadošajām personām un pirmsskolēniem - bez maksas 

Kontaktinformācija - 28672126 (Kristīne)

 

  • Gaismas vakari.

Staigājot pa mūsu taku dienas tumšajā laikā, kad tā tiek izgaismota, katrs atradīs sajūtu, ka nonācis pasaku mežā. Tā ir meža terapija tumsas gaismā, vieta, kur smelties iedvesmu saviem darbiem. Katrs gaismas stars tev liks iepazīt dabu no citas puses. Ja tu nevari atļauties izniekot ko tik vērtīgu kā rudenīgā un ziemīgā dienas un vakara gaisma, nepaliec mājās - ej un iepazīsti dabu tumsas gaismā.

Gaismas taka atvērta katru sestdienu no plkst. 17:00 līdz plkst. 22:00 (darba laiks var mainīties) rudens un ziemas periodā ,sākot ar oktobra beigām  līdz marta vidum. Lūgums skatīt sīkāku informāciju sadaļā - Pasākumu kalendārs!!!!

Ieejas maksa  - 2.00 euro, skolēniem, studentiem, pensionāriem - 1.50 euro, pirmsskolēniem - bez maksas.

Kontaktinformācija - Kristīne (28672126)

 

  • Pirts mežā.

Katra nogurdinātajam ķermenim ir iespēja to no jauna uzlādēt, ieejot pirtiņā, tādā veidā stiprinot ķermeni un garu, notverot sajūtu, ka ķermenis tev ir pateicīgs tam, ko dari. Tev tikai ir jāizkāpj no savas komforta zonas un jādodas iekšā dabas piedāvātajai relaksācijai. Papildus tam var baudīt nesteidzīgu pastaigu.

Ieejas maksa - 2.00 euro

Pirts "Velna Pērtuve" Cecīļu lokā līdz  8 personām - 80.00 euro

Pieejama arī ĶAUBU pirtiņa ar silto /auksto kublu takas garajā posmā. 

Kontaktinformācija - 29477700 (Kristaps)

 

  • Foto orientēšanās darba kolektīviem, ģimenēm ar bērniem un skolēnu grupām.

Saliedēšanās pasākums, sākums jaunai draudzībai, ciešs kontakts ar dabu, izglītojošs pārgājiens ar uzdevumiem,pārsteiguma elementi un noslēgumā kopīgas gleznas radīšana.

Programmas cena - 80.00 euro

Ieejas maksa grupai - 1.50 euro no personas

Kontaktinformācija - 28672126 ( Kristīne)

 

  • Pārgājieni dabā. (max personu skaits grupā - 10)

Mūsu piedāvātie pārgājieni liks dziļāk ieklausīties meža stāstos un upju dziesmās, aizmirstot par ikdienas trauksmainajām skaņām , kas dažreiz nomāc un spīdzina tavu prātu, bet šeit - tas atdzims no jauna. Mūsu piedāvājums Tev - čalojošas upes, nesteidzīgas sarunas pie ugunskura, noslēpumainā meža atrašana un mirkļa sajūtu ķeršana. Pēc pārgājiena iespēja nobaudīt uz ugunskura gatavotu zupu, sasildīties pirtiņā un izveidot pašu rokām Cecīļu dabas takas logo no keramikas masas.

20.00 euro no personas. 

Kontaktinformācija - 28672126 (Kristīne)

 

 

  • Pārgājiens kopā ar haskijiem. 

Šajā piedzīvojumā tevi un tavus draugus, un ģimeni pavadīs vesala gidu kompānija - pieredzējušais dodkepu.lv treneris Nikolajs un kluba haskiji. Unikāla iespēja, kā atslēgties no ikdienas rutīnas. Sasaistē ar haskiju tavas rokas paliks brīvas un suns tev palīdzēs raitāk, aizraujošāk pārvietoties. Iespēja iegādāties arī dāvanu kartes.

Visu informācīju skatīt www.dodkepu.lv mājas lapā.

 

  • Radošās darbnīcas.

Lai atslēgtu prātu no ikdienas rūpēm, piedāvajam laiku pavadīt lieliskā kompānijā, darinot lielus un mazus sapņu ķērājus, veidojot "dzīvās gleznas" no keramikas masas un ģipša, taisot no parafīna gaismas lukturus. Noteikti dāvāsim tev māju sajūtu, sagaidot tevi ar gardumiem un siltu tēju vai atspirdzinošu dzērienu.

Parafīna meistarklase (gaismas lukturu izveide) -25.00 euro

Dabas bareljefa darbnīca - 15.00 euro

Sapņu ķērāju darbnīca - 10.00 euro

Sveču liešanas darbnīca - 10.00 euro 

Kontaktinformācija - 28672126 (Kristīne)

  • Pieejama piknika vietas rezervēšana Taviem pasākumiem - 10.00 eur